Doprava zdarma při objednávce nad 3000,- Kč

FAQ

FAQ

Odpovědi na často kladené dotazy

Je dnes prodloužení vlasů finančně dostupné?

Ano, prodloužení a zhuštění vlasů je dnes cenově velmi zajímavé a dostupné komukoliv. Za nejdražší variantu se považují vlasy panenské, evropské. V naší nabídce naleznete ale i levnější. Vždy záleží na množství použitých pramenů k prodloužení a jejich délce.

Jaké jsou nejčastější metody prodlužování vlasů?

 • Dnes již existuje celá řada těchto metod. K těm nejoblíbenějším patří prodloužení keratinem. Jeho výhodou jsou malé a nepříliš viditelné spoje, které jsou zároveň pevné a trvanlivé. Keratin je poměrně šetrný k Vašim vlasům, a tak nejsou po sejmutí zničené a zralé na ostříhání. Lze jej používat opakovaně. Keratin je transparentní a přizpůsobí se každé barvě vlasů. Pro prodloužení vlasů keratinem za tepla se používají tepelné kleště, pomocí kterých je spoj zataven na vlasy v podobě válečku.
 • Další často používanou metodou je prodloužení micro ringy. Prodlužování pomocí silikonových nebo kovových mikro kroužků. Provádí se zastudena uzavřením mikro kroužků a je k vlasům šetrné. Spoje však bývají více viditelné a můžete je ve vlasech cítit.

Jaký je rozdíl mezi pravými lidskými vlasy a syntetickými vlasy?

Syntetické vlasy jsou levnější. Nejsou ale příliš doporučovány, protože i ty sebelepší vypadají vždy uměle. Nesplynou přirozeně s Vašimi vlasy. Na denním světle je vidět, že nejsou Vaše a na rozdíl od lidských vlasů, které vypadají velmi důvěryhodně, mají také kratší životnost a ničí je běžná péče – mytí, natáčení, žehlení i kulmování. Jedinou výhodou je nízká cena.

Co znamená prodlužování vlasů pomocí pásek, neboli metodou Tape in?

Jde o rychlou a revoluční metodu v prodlužování vlasů a říká se o ní, že je momentálně nejšetrnější na trhu. Velkou výhodou je, že spoje netlačí a jsou téměř neviditelné. Vlasy nevypadávají, a přitom jdou snadno odstranit. Vlasové pásky jsou k dostání v široké škále druhů a odstínů a mají životnost až jeden rok. Vždy po třech měsících se provádí jejich posunutí. Vlasy se dodávají buď ručně prošívané, anebo zaháčkované, které jsou dražší, ale jejich spoj je téměř neviditelný.

Jsou vlasy Clip in vhodné pro běžné nošení?

Ne. Jsou určeny jen pro zvláštní příležitosti a jejich nasazení zvládnete sama. Jejich výhodou je dobrá životnost, protože je na noc sundáváte a neničíte mytím a fénováním. Je však třeba počítat s tím, že spoje jsou více viditelné, navíc jsou vlasy těžší. Pro denní nošení je kadeřníci nedoporučují.

Je péče o prodloužené vlasy náročná?

Péče o prodloužené vlasy se vůbec nemusíte obávat. Platí, že správně prodloužené vlasy by Vás neměly nijak omezovat. Pečujete o ně, jak jste zvyklá a můžete se k nim chovat jako k vlasům svým. Je však třeba dát pozor na zacuchání a případné vytržení spojů. Vlasy je třeba mýt v záklonu a používat vhodný šampon, který vám doporučí kadeřnice. Aby konečky vlasů vypadaly stále zdravě a přirozeně, je třeba o ně pečovat a používat vhodný vlasový přípravek.

Zajišťujete osobní konzultace?

 • Objednejte se mailem nebo telefonicky do našeho salónu v centru Ostravy
 • Zdarma vyhodnotíme Vaši představu o prodloužení vlasů, metodu prodloužení a její výhody a nevýhody. Zároveň si vyberete vlasy. Poradíme Vám tak, aby prodloužení vlasů bylo bezpečné a dlouhodobě udržitelné.
 • Pokud si vyberete vlasy, zaplatíte zálohu v hotovosti v dohodnuté výši a začneme Vám vlasy na míru připravovat v naší vlásenkářské dílně.
 • Vybereme termín aplikace. Aplikace trvá cca 2 – 4h.
 • Kadeřnické služby jsou u nás samozřejmostí.
 • Pokud se jedná o odstíny, které je nutné tónovat či melírovat, je zapotřebí více času, a to 5-14dní.

Co je to přirozená struktura vlasů?

Vlasy bez chemických impregnací a silikonů, bez chemického ztenčování.

Co je to směr růstu vlasů?

Konečky u konečků, kořínky u kořínků. Vlas má na svém povrchu šupiny, které se při mytí rozevírají. Pakliže není zachovaný směr růstu, vlasy se velmi cuchají a při mytí se plstí.

Jste ochotni prodlužovat vlasy i mimo Váš salón?

Ano, tuto službu zajišťujeme, po telefonické či mailové domluvě. V rámci Ostravy je příplatek za cestovné 100,- Kč, mimo Ostravu je příplatek 6,- Kč/km.

Jak poznám pravé vlasy?

U 100 % pravý lidských vlasů cítíme, že vlasy stále žijí. Ať s nimi uděláme cokoliv, mimo chemických procesů, budou se chovat stále zdravě a nebudou se cuchat. Při prodloužení nebo zhuštění účesu se budou chovat jako Vaše vlasy.

Jak dlouho vydrží pravé vlasy od RawHair?

Pravé vlasy nejvyšší kvality vydrží několik let. Bude docházet jen k mechanickému opotřebení, jako je třepení konečků. Chemické procesy barvení a žehlení životnost snižují.

Jak zabráním viditelnosti spojů

Důležité je být realistou a nechat si poradit ohledně množství pramenů, délky pramenů a struktury vlasů (tedy druhu vlasů). Prodloužené vlasy by měly podtrhnout vlastní krásu Vašich vlasů a doplnit ji o vlastnosti, které jim chybí, jako je objem či délka. Vždy je snahou, aby účes vypadal přirozeně i bez jakýchkoli úprav. Spoje se používají silnější do zadních partií, tenčené do bočních kontur, aby nebyly viditelné. Toto je ale velice individuální, záleží na kvalitě a hustotě vlastních vlasů. Proto vždy doporučujeme konzultace.

Co škodí vlasům prodlouženým a zhuštěným vlasům?

 • Jednoznačně jakýkoli chemický zásah, stejně jako u vlastních vlasů.
 • Samotné prodloužení a zhuštění je také pro vlasy zátěží, pokud se ale jedná o profesionální práci, jde o cca 2-4%.
 • Naší snahou je dlouhodobě udržitelné prodloužení, které vlasy nezatíží.
 • Bohužel v některých případech prodloužení nebo zhuštění nedoporučujeme (jedná se o případy, kdy je pro klienty lepší využít operativního řešení či plastické chirurgie).